فهرست دسترسی سریع

دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ EN
قابل توجه کاربران محترم پست الکترونیک سینا

قابل توجه کاربران محترم پست الکترونیک سینا
تاریخ: 1392/07/18 - 07:50

 با توجه به قدیمی و رایگان بودن نرم افزار قبلی و عدم امکان دریافت پشتیبانی، و افزایش خطر حمله به سامانه مذکور در ماه های اخیر ، به اجبار تغییر و ارتقاء نرم افزار مذکور ر دستور کار قرار گرفت . همانگونه که یک هفته قبل به کاربران محترم اطلاع داده شد این اقدامات آغاز گردید. جهت حفظ گنجینه ارزشمند مکاتبات موجود در صندوق پست کاربران ، همکاران این مدیریت وظیفه انتقال اطلاعات را راساً عهده دار گردیده و در حال انجام هستند. طبق تحقیقات صورت گرفته از برخی سازمانها مانند وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و دانشگاه های برتر دنیامانند هاروارد ، پنسیلوانیا ، یوتا و...  نیز از این نرم افزار پست الکترونیک استفاده می نمایند . بدیهی است نظر فنی این مدیریت مناسب تر بودن این نرم افزار بوده در حالیکه ممکن است برخی ابزارک ها در هر نرم افزار وجود نداشته باشد و یا ظاهر گرافیکی سامانه با گذشته تفاوت داشته و مورد پسند برخی از کاربران نباشد . مزید امتنان است اگر همکاران محترم و کاربران گرامی نظرات اصلاحی خود را به itcenter@tums.ac.ir اطلاع دهند.

کاربران محترم در صورت وجود هرگونه اشکال می توانند با شماره تلفن های 66499713-66495936 تماس حاصل نموده و یا با آدرس پست الکترونیک  itcenter@tums.ac.ir مکاتبه نمایند .

برای دسترسی به سرور جديد پست الکترونيک سينا (sina.tums.ac.ir) از گزينه favorite در مرورگر خود استفاده نکرده و آدرس sina.tums.ac.ir  را تايپ کنيد. سپس با فشردن دکمه های ctrl+F5 صفحه مرورگر خود را refresh نماييد.

در صورت عدم موفقيت در رویت سرور جدید پست الکترونیک سینا (sina.tums.ac.ir) تغییرات زیر را در مرورگر خود را اعمال کنید:

برای internet explorer

برای firefox

 برای iPad

برای chrome جمله زیر را در Address Bar Chrome تایپ نمائید:

chrome://settings/clearBrowserData